طراحی سایت وردپرس چیست؟(لیست قیمت+مزایا و معایب)
طراحی سایت وردپرس و لیست قیمت آن امروزه که بیشتر...
حل مشکلات یا تبلیغات ؟
سالها پیش وقتی برای اولین بار کلمه ریپورتاژ آگهی رو...
آیا برای اپ فروشگاهی نیاز به سایت داریم؟
وقتی اولین بار با یک فروشگاه اینترنتی آشنا شدی ترجیح...
تیمت رو هوشمندانه بساز!
همونطور که میدونیم، لازمه موفقیت هر کسب و کار یا...

اینفلوئنسر مارکتینگ ، ویروس جدید

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اپلیکیشن های پیام رسان و ارتباطات جمعی ، تبلیغات شکل جدیدی به خودش گرفت و در این شکل جدید ، دیگه از اون حالت اعصاب خورد کن گذشته و احتمالی بودن نتایج ، خبری نبود. شاید به این موضوع توجه نکرده باشید اما هربار که اینستاگرام رو باز می کنید در کمترین حالت ده تا تبلیغ می بینید ، این موضوع براتون سخت نیست و ممکنه اصلا به چشم هم نیاد.خلاقیت زیادی پای این مدل از تبلیغات خرج میشه و جالب ترین بخشش هم پایین بودن هزینشه.

اینفلوئنسرها افرادی هستند که به واسطه مهارت ، خلاقیت ، شغل یا تولید محتوای خوب قادرند روی تصمیم عده زیادی از افراد تاثیر بذارند.این تاثیر گذاری امروزه یه نوع قدرت به حساب میاد و اهمیت زیادی پیدا کرده.

اینفلوئنسر مارکتینگ چیه؟

با همه گیر شدن حضور در عرصه مجازی ، کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ دست به تبلیغات در این محیط زدند و اکثرا نتایج شگفت انگیز اون رو مشاهده کردند. اما چیز دیگه ای که به وجود اومد کمپین های اینفلوئنسری بود. به این شکل که قراردادی بین یک کسب و کار و یک یا چند اینفلوئنسر بسته میشد و محتوایی برای اون کمپین اکثرا به شکل ویدئو تولید میشد و مخاطبان از اون استقبال زیادی می کردند.

این کمپین ها نتایج جالب توجهی به دنبال داشت و مثل یک ویروس بین کسب و کارها پخش شد.این مدل از تبلیغات مخاطب گریز نیستند و در اکثر مواقع به واسطه خلاقیتی که در اونها بکار رفته ، مخاطب رو سرگرم می کنند و پیام رو به خوبی در ذهنشون ذخیره می کنند.

و اما اگر به فکر استفاده از این روش هستید باید چند نکته رو باهاتون درمیون بذاریم :

تا حالا شده بدون هدف مشخص در هیچ زمینه ای به موفقیت برسید؟ پس مطمئن باشید که اولین قدم و بنیاد هرکار ، هدف گذاری صحیحه و بدون اون هیچ موفقیتی امکان پذیر نیست.برای گرفتن نتیجه از اینفلوئنسر مارکتینگ هم ، اول باید هدف واضح و منطقی ای رو انتخاب کنید.

اینفلوئنسری رو انتخاب کنید که دنبال کنندگانش متناسب با پرسونای مخاطبین شما باشه یا اگر جامعه هدف عمومی تر دارید ، باید فرد یا افرادی رو انتخاب کنید که طرفداران زیادی دارند و مخاطبان از اونها تقلید می کنند.

دنیا امروز روی ایده های جدید و خلاقیت میچرخه پس اگر برای کمپینتون ایده جدیدی ندارید و به دنبال تقلید هستید ، امیدی به نتیجه اش نداشته باشید.مخاطبین شما به همه چیز دسترسی دارند و قبل از شما تبلیغات زیاد دیگری رو دیدند ، پس کمبود خلاقیت و تقلید اونارو فراری میده.

بزرگ فکر کنید اما تاثیر موضوعات کوچک را فراموش نکنید! هرچقدر که اهداف تبلیغاتی شما بزرگ باشد ، برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر ، موضوعات ساده و کوچک که شاید تابحال به آنها توجه نشده است ، گزینه مناسبی هستند.

حرف آخر

برای جواب گرفتن از هرنوع تبلیغاتی هدف گذاری صحیح اولین و مهم ترین قدم است. ریسک کردن در انتخاب شیوه تبلیغ می تواند آسیب بزرگی به برند بزند و تصویر آن را برای همیشه بد نشان دهد.هرچه خلاقیت بیشتر باشد ، احتمال موفقیت بالاتر است پس از هیچ راهی برای تاثیرگذاری بیشتر غافل نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *